ekoltech-profil

Povrchová úprava

V nedávnej dobe v našej firme, ako v celom nábytkárskom priemysle, sa štandardne vykonávali povrchové úpravy nábytkových dielcov ručne striekaním a brúsením v kabínach. V súčasnosti sa tento proces už postupne zautomatizoval a v súčastnosti sa vykonáva na najmodernejších automatizovaných linkách povrchovej úpravy niekolkými spôsobmi nanášania.

Systém povrchovej úpravy je kombináciou navaľovania a striekania čo umožňuje vysokú flexibilitu pri opracovaní velkych plôch ako aj malých detailov.


Na finalizáciu dielcov povrchovou úpravou sú používané ekologicky nezávadné vodou rieditelne farby, ktoré spĺňajú aj tie najprísnejšie legislatívne požiadavky na životné prostredie a ktoré ponúkajú množstvo výhod:

  • neprítomnosť jedovatých výparov a nepríjemných zápachov
  • jednoduchosť nanášania
  • univerzálnosť
  • optimálna chemicko-fyzikálna odolnosť povrchu
  • vynikajúce estetické výsledky

Striekanie náteru na dielec je prevádzané bez dotyku ľudskej ruky sadami protibežných striekacích pištolí v uzavretom priestore a sú vytvrdzované kombináciou mikrovlnného sušenia, sušenia horúcim vzduchom a UV vytvrdzovaním.

Modernizácia strojného parku firmy prebieha priebežne pod dohľadom odborného tímu pracovníkov pre zabezpečenie výroby v súčastnosti vyrábaných artiklov, s dôrazom na variabilitu a úžitkové vlastnosti strojov, aby boli predpoklady pre budúce úspešne uchádzanie sa o výrobu nových produktov, a tým aj o udržanie sa v spoločnosti významných europských výrobcov nábytku.

Povrchová úprava

Ekoltech povrchová úprava 01
Ekoltech povrchová úprava 02
Ekoltech povrchová úprava 03
Ekoltech povrchová úprava 04

Cookies

Kde nás nájdete

Kontakt

Ekoltech spol s.r.o.
Čajkovského 8
984 01 Lučenec

Závod 01
Šávoľská cesta 62
986 12 Fiľakovo
Slovenská republika

tele   +421/0/47-438 17 40-3
tlac  +421/0/47-438 17 51
       +421/0/47- 438 17 50
mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Fakturačná adresa:
Ekoltech spol.s r.o.
Čajkovského 8
984 01 Lučenec

Dodacia adresa:
Ekoltech spol.s r.o.
Šávoľská cesta 62
986 12 Fiľakovo

 

 

 

 

JoomShaper